May The 4Th Be With You 5 De Mayo Style Elective C-Section – Would You Do It?

You are searching about May The 4Th Be With You 5 De Mayo Style, today we will share with you article about May The 4Th Be With You 5 De Mayo Style was compiled and edited by our team from many sources on the internet. Hope this article on the topic May The 4Th Be With You 5 De Mayo Style is useful to you.

Elective C-Section – Would You Do It?

Це остання річ. Модно, як каббала, без усякого вивчення. Мадонна це зробила. Так само зробила Елізабет Герлі. Кесарів розтин за бажанням став майже модою. Займіться йогою о 8 ранку. Народіть дитину о 10.00 Це не тільки відповідає вашому розкладу, але й вашим лікарям, і ви отримаєте додаткову перевагу, уникаючи чогось віддаленого, як пологовий біль.

34-річна Сенді перенесла плановий кесарів розтин і часто заохочує інших жінок робити те саме.

«Це так хвилююче нарешті почути, як інші жінки та члени акушерської спільноти говорять те, що я говорила останні шість років», – сказала вона. «Під час моєї першої вагітності мені зробили плановий кесарів розтин, тому що у мене був чудовий акушер, який поважав моє бажання уникнути травми піхви та тазового дна. Моє розтин було приголомшливим — я не спала без болю, я встала менше ніж за 8 годин .”

Різні погляди між лікарями та матерями щодо «правильного» способу виношування дитини викликають не тільки плутанину у молодих матерів, які бояться своїх перших пологів, але й розбіжності серед феміністок. Протягом багатьох років феміністки боролися за право знову взяти контроль над своїм тілом і народжувати дітей природним шляхом без непотрібного медичного втручання, якому піддавалися жінки протягом більшої частини двадцятого століття. Тепер нове покоління феміністок стверджує, що вони також мають право вибрати народжувати свою дитину без болю. Але наскільки безпечним є плановий кесарів розтин?

Деякі дослідження та лікарі стверджують, що планове кесарів розтин так само безпечно, якщо не більше, ніж вагінальні пологи, і що можливі побічні ефекти вагінальних пологів роблять кесарів розтин ще більш привабливим.

Доктор Дженніфер Берман, уролог, письменниця та телеведуча, сказала, що вона вирішила зробити кесарів розтин своїй другій дитині та хотіла, щоб вона зробила це з першою.

«У грудні 1999 року у мене був дуже важкий період пологів мого сина Макса. Пологи тривали 18 годин, що ускладнювалося тим, що мені зробили епідуральну анестезію занадто рано, що, в свою чергу, спричинило пологи. уповільнити процес.

«Макс мав бути семифунтовою дитиною, але насправді він важив дев’ять фунтів, вісім унцій. Його голова та плечі застрягли в родових шляхах, і він зазнав внутрішньоутробного дистресу. Враховуючи мій габітус, його слід було народити c- секції, але я витримала і народила вагінально.

«Моя друга причина вибору кесаревого розтину пов’язана з роботою, яку я виконував як уролог. Під час стипендії з реконструктивної хірургії минулого року я бачив жінок, які страждали від нетримання сечі та пролапсу. Ці ефекти безпосередньо пов’язані з вагінальними пологами.

«У випадках, коли жінки схильні до нетримання сечі та пролапсу, лікарі готові робити кесарів розтин. Я відчувала нетримання сечі протягом семи місяців після народження Макса, і воно почало повторюватися під час цієї вагітності.

«Якби я бачив пацієнтів із такими проблемами до народження Макса, я б теж вирішив зробити йому кесарів розтин. Я вирішив, що не хочу ризикувати подальшим нетриманням або пролапсом у майбутньому».

Дослідження, проведене HP Dietz, MD (Гейдельберг) і MJ Bennett, MD (UCT) і опубліковане в серпневому випуску Obstetrics and Gynecology, журналу Американського коледжу акушерів і гінекологів, прийшло до висновку, що: Вагінальні пологи, зокрема оперативне розродження, негативно впливає на підтримку органів малого тазу. Здається, це стосується всіх трьох вагінальних відділів. Усі форми кесаревого розтину були пов’язані з відносно меншим опущенням тазових органів. Ці висновки можуть частково пояснити захисний ефект планового кесаревого розтину щодо майбутніх симптомів розладів тазового дна».

Дітц і Беннетт досліджували загалом 200 жінок, залучених на початку їхньої першої вагітності, і обстежували їх протягом першого та початку другого триместру, у кінці третього триместру та між двома та п’ятьма місяцями після пологів. Загалом у 169 жінок або 84,5 відсотка спостерігалося значне збільшення рухливості органів. Крім того, тривалість другої стадії пологів корелювала зі збільшенням опущення тазових органів, що свідчить про те, що вагінальні пологи є основним фактором пролапсу тазових органів.

Однак багато прихильників планового кесаревого розтину не згадують той факт, що в тому ж дослідженні також зазначено, що найбільше пошкодження тазового дна виникло у жінок, які перенесли оперативні вагінальні пологи. Зокрема, жінки, чиї діти народилися за допомогою щипці або вакуумна екстракція зазнали найвищого ступеня пошкодження. Крім того, д-р В. Бенсон Харер молодший, президент Американського коледжу акушерів і гінекологів, стверджуючи, що кожна жінка повинна мати право вибирати між кесаревим розтином і вагінальними пологами, також визнає, що багато проблем з тазовим дном (нетримання сечі, опущення матки та сечового міхура) можна запобігти вдосконаленням техніки пологів.

Епізіотомія також пов’язана з пошкодженням тазового дна та віддаленими ускладненнями. Доведено, що вони непотрібні та шкідливі під час більшості пологів, але більшість американських жінок все ще піддаються цій хірургічній процедурі під час вагінальних пологів.

Вірування в те, що кесарів розтин набагато безпечніше для дитини, також є суперечливим. Насправді ризики для дитини можуть бути значними. Кесарів розтин є серйозною операцією, яка несе в собі багато ризиків як для матері, так і для дитини. Діти, народжені за допомогою кесаревого розтину, не отримують природної стимуляції, яка виникає внаслідок руху вниз по родових шляхах, і тому їм часто потрібно давати кисень або розтирати, щоб допомогти їм дихати. Вони також пропускають природні гормони, які виділяються під час вагінальних пологів, щоб допомогти дитині в перші хвилини життя.

Відповідно до повної книги клініки Майо про вагітність і перший рік дитини, ризики кесаревого розтину є значними для матері та дитини:

1. Передчасні пологи. Якщо термін пологів не був точно розрахований, дитина могла народитися занадто рано.

2. Проблеми з диханням. У немовлят, народжених за допомогою кесаревого розтину, частіше виникають проблеми з диханням, такі як тимчасове тахіпное [abnormally fast breathing during the first few days after birth].

3. Низькі бали за шкалою Апгар. Діти, народжені за допомогою кесаревого розтину, іноді мають низькі оцінки за шкалою Апгар. Низький бал може бути наслідком анестезії та кесаревого розтину, або дитина, можливо, спочатку страждала. Або, можливо, дитина не була стимульована так, як це було б під час вагінальних пологів.

4. Травма плода. Хоча рідко, хірург може випадково врізати дитину під час розрізу матки.

Ризики для матері більш поширені та включають:

* 1. Інфекція. Матка або сусідні органи малого тазу, такі як сечовий міхур або нирки, можуть бути інфіковані.

* 2. Підвищена крововтрата. Втрата крові в середньому приблизно вдвічі більша при кесаревому розтині, ніж при вагінальних пологах. Однак переливання крові під час кесаревого розтину необхідне рідко.

* 3. Зниження функції кишечника. Дефекація іноді сповільнюється протягом кількох днів після операції, що призводить до розтягнення, здуття живота та дискомфорту.

* 4. Респіраторні ускладнення. Загальний наркоз іноді може призвести до пневмонії.

* 5. Тривале перебування в лікарні та час відновлення. Три-п’ять днів у лікарні – це звичайна тривалість перебування, тоді як для вагінальних пологів – менше одного-трьох днів.

* 6. Реакції на анестезію. Здоров’я матері може бути під загрозою через неочікувану реакцію (наприклад, швидке зниження артеріального тиску) на анестезію чи інші ліки під час операції.

* 7. Ризик додаткових операцій. Наприклад, гістеректомія та відновлення сечового міхура. Дослідники з Медичної школи університету Уейк-Форест також вивчали наслідки кесаревого розтину, і результати були тривожними. Після семирічного популяційного дослідження типу «випадок-контроль» у Північній Кароліні дослідники дійшли висновку, що через кесарів розтин у два-чотири рази більше жінок помирає внаслідок пологів, ніж під час вагінальних пологів. Автори врахували багато факторів: демографічні показники , медичний фактор ризику, передчасні пологи, використання допологового догляду та медичних послуг, включаючи спосіб пологів, щоб визначити, які фактори були пов’язані з материнською смертністю. Стиль пологів (кесарів розтин чи вагінальний) був найбільш значущим фактором, пов’язаним із материнською смертністю, хоча те, чи зверталася мати за допологовою допомогою, також впливало. Дослідження показало, що пов’язана з вагітністю смертність серед жінок із кесаревим розтином становила 35,9 смертей на 100 000 кесаревих пологів із результатом живонародження порівняно з 9,8 смертей на 100 000 вагінальних пологів без ускладнень. Коефіцієнт смертності населення, якому передбачувано було проведено плановий кесарів розтин, становив 18,4 на 100 000 кесаревих розтинів. Вони дійшли висновку: «Усунення перешкод і активне сприяння використанню послуг допологового догляду та зниження рівня кесаревого розтину може зменшити кількість смертей, пов’язаних з вагітністю. .”

Збільшення кількості пологів шляхом кесаревого розтину, чи то за бажанням, чи то за призначенням лікаря, у Сполучених Штатах вражає. Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) стверджує, що в жодному регіоні світу частота кесаревого розтину не перевищує 10–15 відсотків. Однак більше однієї четвертої всіх дітей, народжених у Сполучених Штатах у 2002 році, були народжені за допомогою кесаревого розтину; загальний рівень кесаревого розтину в 26,1 відсотка був найвищим рівнем, коли-небудь зареєстрованим у Сполучених Штатах. Хоча з кінця 1980-х до середини 1990-х років частота кесаревого розтину знизилася, з 1996 року вона зростає. Крім того, кількість кесаревого розтину у жінок, які раніше не робили кесаревого розтину, підскочила на 7 відсотків, а після нього кількість вагінальних пологів. попередні кесарів розтин (VBACs) знизився на 23 відсотки.

Незважаючи на всі спроби переконати матерів, що кесарів розтин так само безпечний, якщо не більш безпечний для матері та дитини, ніж вагінальні пологи, Сполучені Штати все ще займають 8 місце за дитячою смертністю серед промислово розвинутих країн (поступаючи Чехії та Кубі) станом на 1998 рік. .на світі за материнську смерть. Проте Центри з контролю за захворюваннями (CDC) підрахували, що випадки материнської смертності занижені на половину-дві третини, і що половині материнських смертей у США можна запобігти. Рівень смертності внаслідок пологів не зменшувався з 1982 року, а в 1999 році зріс.

У редакційній статті для Obstetrics and Gynecology д-р Інгрід Найгаард і д-р Дуайт Круікшенк стверджують, що хоча вони вважають, що пропонувати здоровим жінкам, які планують невеликі сім’ї, планове кесарів розтин є виправданим, вони не виправдовують таку рекомендацію на рутинній основі.

«Є багато запитань без відповіді щодо планового кесаревого розтину в термін, і важливо, щоб ми спробували відповісти на них, перш ніж зробити це частиною процесу інформованої згоди. Як нам вести жінку, яка почала пологів до 39 тижнів? Чи є момент пологів (дилатація та опускання), коли вже занадто пізно для кесаревого розтину, щоб принести користь тазовому дну?Принаймні з точки зору аноректальної фізіології, захисний ефект кесаревого розтину є вираженим лише в тому випадку, якщо пологи відбуваються до розкриття шийки матки. 8 см. Чи існує розмір плода або термін вагітності, нижче якого вагінальні пологи не є шкідливими для тазового дна? Оскільки все більше жінок у США страждають ожирінням, ризик планового кесаревого розтину буде більшим, ніж очікувалося? Саме ожиріння є фактором ризику для сечовипускання нетримання сечі, що може додатково знизити цінність профілактичного кесаревого розтину в цій популяції.Враховуючи, що деякі расові та етнічні групи більш схильні до пролапсу та нетримання сечі. Чи ми ведемо всіх пацієнтів однаково, ніж інші, чи враховуємо ці міркування? Як нам аналізувати економіку кесаревого розтину за вимогою? Прогнозування майбутніх витрат не повинно покладатися на довільну структуру нарахувань, що діє сьогодні. Як збалансувати вартість планового кесаревого розтину з ціною лікування розладів тазового дна?

«Враховуючи відсутність суворих наукових доказів, ми вважаємо, що наразі недоцільно регулярно давати всім пацієнткам перед пологами вибір бажаного способу пологів. Це виглядає пропозицією з досить низьким ризиком для здорових жінок без ожиріння, які мають лише Одна або двоє дітей, ймовірно, не є незначним для жінок із ожирінням, жінок із поганим харчуванням або медичними захворюваннями, або жінок, які матимуть кілька пологів шляхом кесаревого розтину».

Більшість акушерів і акушерок погоджуються, незалежно від того, за чи проти планового кесаревого розтину, так це те, що матері повинні бути проінформовані про всі їхні варіанти, а також про переваги та ризики обох. Пологи, навіть у 21 столітті, все ще є ризикованою справою, і мати всю доступну інформацію є єдиним способом, за допомогою якого матері можуть бути впевнені, що вони отримують найкращий догляд.

Video about May The 4Th Be With You 5 De Mayo Style

You can see more content about May The 4Th Be With You 5 De Mayo Style on our youtube channel: Click Here

Question about May The 4Th Be With You 5 De Mayo Style

If you have any questions about May The 4Th Be With You 5 De Mayo Style, please let us know, all your questions or suggestions will help us improve in the following articles!

The article May The 4Th Be With You 5 De Mayo Style was compiled by me and my team from many sources. If you find the article May The 4Th Be With You 5 De Mayo Style helpful to you, please support the team Like or Share!

Rate Articles May The 4Th Be With You 5 De Mayo Style

Rate: 4-5 stars
Ratings: 2997
Views: 96812669

Search keywords May The 4Th Be With You 5 De Mayo Style

May The 4Th Be With You 5 De Mayo Style
way May The 4Th Be With You 5 De Mayo Style
tutorial May The 4Th Be With You 5 De Mayo Style
May The 4Th Be With You 5 De Mayo Style free
#Elective #CSection

Source: https://ezinearticles.com/?Elective-C-Section—Would-You-Do-It?&id=2100752